Герби України та Житомира на Соборній площі Відхилений

Доданий
31.05.2017
Номер
74
КОМФОРТНЕ МІСТО

Проектом планується розміщення на головній алеї у центрі Житомира поряд із Соборною площею та площею Перемоги двох великих 4-х метрових кованих Гербів та прапорів України і Житомира із точковим освітленням.

Автор проєкту
Віталій
Віталій Сівко
Бюджет
980 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Створити особливе місце у центрі Житомира. Два великі ковані Герби України та Житомира.

Загальнодоступність

Так.
Вільний доступ для усіх

Користувачі

Житомиряни, гості міста

Проблема

Національно-патріотичне виховання у суспільстві повинно починатися із поваги до рідної Батьківщини, Держави, де народилися, живемо. Історичні факти постійно змінюються, але незмінною має залишатися Любов до України, до Житомира. Ось це ми разом зобов'язані берегти в своїй свідомості та виховувати у всіх поколіннях.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Проведення благоустрою території і розміщення у центрі міста двох металевих кованих Гербів України та Житомира назавжди закарбує в нашій історії те, що об'єднує - головні символи держави та суспільства.

План заходів з реалізації проекту

Придбання і встановлення об'єктів відповідно до презентації, розрахунків, що додаються.

Опис проекту

Герб України - Тризуб Володимира І Святого, Великого князя Київського, володаря Русі. З найдавніших часів тризуб шанується як магічний знак, свого роду оберіг. Тризуб України є символом триєдинства світу, має глибоку історію від першого століття нашої ери.
Герб Житомира вперше був затверджений 22 січня 1796 року, на ньому було зображено міський мур із трьома вежами і відчиненою брамою на блакитному фоні. Офіційний Герб Житомира затверджено на сесії міської Ради народних депутатів 11 жовтня 1991 року.
Два головні символи будуть однією із головних окрас міста.

Фотографії