Громадська інтернет-бібліотека «Велесова книга» На реалізації

Доданий
06.04.2017
Номер
2
ІННОВАЦІЙНЕ МІСТО

Створена за принципом «буккросингу» зі сквером та USB-портами для підзарядки мобільних пристроїв, обладнана чотирма антивандальними сенсорними екранами, що завдяки інтернет-мережі підключені до світових бібліотек. Джерелом живлення для екранів та освітлення слугуватимуть сонячні фотомодулі. Ці ж модулі можуть слугувати джерелом електроенергії для інтелектуального освітлення скверу.

Автор проєкту
Валерій
Валерій Онопрієнко
Бюджет
997 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Створити зону обслуговування, де молода людина може стати читачем без правил і умовностей; змінити у свідомості мешканців стереотипне сприйняття бібліотеки.

Загальнодоступність

Так.
для всіх мешканців та гостей міста

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Після реалізації цього проекту «спальний район» отримає нове обличчя, стане місцем культурного відпочинку житомирян, місцем духовного збагачення та романтичних прогулянок. Доступність до джерел надання інформації дасть змогу залучити ще більшу кількість дітей та підлітків до культурних цінностей, а завдяки додатковому освітленню вдасться зробити мікрорайон ще більш безпечним. Центральне місцезнаходження скверу в мікрорайоні та розвинуте транспортне сполучення та безкоштовність надання послуг дасть змогу долучитись до отримання інформації ще більшій кількості мешканців та гостей міста.

Опис проекту

В слов’янській міфології Велес (Волос) – бог мистецтва, поезії, торгівлі, музики.
Чотири антивандальні сенсорні екрани дозволять користуватись загальнодоступною базою бібліотек світу, що зробить бібліотеку ще більш привабливішою для молоді, місця з USB - портами для підзарядки мобільних пристроїв дозволять використовувати громадську бібліотеку, що створена за принципом «буккросингу», як додаткове місце виготовлення позакласних робіт, тим самим зробити перший крок до впровадження громадських «зелених класів» в Житомирі.
Сам сквер облаштований пішохідними та велосипедною доріжкою буде слугувати додатковим місцем для читання та відпочинку, а інтелектуальне освітлення зробить його неповторним в вечірній та нічний час.

Фотографії