ВЕСЕЛЕ ДИТИНСТВО Брав участь

Доданий
31.05.2017
Номер
94
КОМФОРТНЕ МІСТО

Облаштування ігрових локацій для дітей за адресами Проспект Миру 19, Проспект Миру 21, Проспект Миру 23, вул. Клосовського 10 б, проспект Миру 17

Автор проєкту
Ганна
Ганна Пахомова
Бюджет
998 740 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Забезпечення дітям здорових умов перебування на свіжому повітрі, для зміцнення їх організму, правильного фізичного розвитку, а також для розумного проведення дозвілля в колективі своїх однолітків.

Загальнодоступність

Так.
Дані локації будуть вільно доступні для усіх діток мікрорайону впродовж усього дня

Користувачі

діти віком від 3 до 12 років

Проблема

Найголовнішим та найдостойнішим об'єктом турботи нашої громади є діти. Вони заслуговують на захищене, здорове та творче середовище, в якому могли б, граючись, повноцінно розвиватися. Дітям необхідно створити якомога кращі умови на початку життя, які б дозволяли їм бути фізично здоровими, розумово розвиненими, емоційно врівноваженими, соціально відповідальними та здатними набувати знання.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Облаштування дитячих ігрових майданчиків дозволить створити сприятливі умови, що дають можливість дітям поза межами домівки та школи гратися та спілкуватися один з одним, пізнавати основні правила моральної та соціальної поведінки, які стануть у пригоді в світі дорослих; підвищить престиж сім'ї та сімейного відпочинку; забезпечить належні та безпечні умови для проведення часу дітей та їх батьків.

План заходів з реалізації проекту

1. Визначення остаточного місця розташування локацій. 2. Розробку робочого проекту та його погодження. Проведення робіт по встановленню необхідних конструкцій і елементів ігрових локацій.

Опис проекту

Проектом передбачається встановлення декілька різноманітних ігрових локацій для дітей різного віку, які будуть розташовані за адресами Проспект Миру 19, Проспект Миру 21, Проспект Миру 23, вул. Клосовського 10 б, Проспект Миру 17

Проект складається з таких елементів:

- Комплекс «Фортеця», для дітей віком від 3 до 12 років;
- Комплекс «Мурашник», для дітей віком від 7 до 12 років;
- Дитячий комплекс «Пірати», для дітей віком від 7 до 12 років.
- Гойдалки, каруселі, лавки і інші елементи ігрових майданчиків

Фотографії