Серця Житомира Відхилений

Доданий
10.04.2017
Номер
7
КОМФОРТНЕ МІСТО

У більшості міст України є особливі місця, які створені спеціально для закоханих і щойно створених молодих сімей. Такими місцями є ковані об’єкти, де закохані можуть розміщувати різнокольорові стрічки, прикріплювати замочки та фотографуватися. Проектом передбачається встановлення 9 кованих об'єктів у центральному Житомирському міському парку.

Автор проєкту
Віталій
Віталій Сівко
Бюджет
560 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

У містах є особливі місця, які створені для закоханих. Такими місцями є ковані об’єкти, де закохані можуть прикріплювати замочки, фотографуватися, знімати відео. У Житомирі такого місця немає.

Загальнодоступність

Так.
Доступ до об'єктів у Житомирському міському парку буде вільним для усіх житомирян та гостей міста

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

На основі проведених обговорень у нашій неприбутковій Громадській організації "ХХІ покоління" та Молодіжного Активу Розвитку Житомирщини (до складу яких входять соціально-активнва молодь Житомира і області) ми визначили найбільш актуальні проекти, які варто реалізувати в Житомирі для покращення розвитку культури і благоустрою. Вважаємо даний проект важливим для Житомира.

План заходів з реалізації проекту

Відповідно до розробленої презентації, що додається, визначені об'єкти, які найбільш доцільно розмістити і обрано найбільш актуальні варіанти кованих об'єктів.

Опис проекту

Даним проектом передбачається встановлення у центральному Житомирському міському парку /на локації з лівої сторони від пішохідного мосту/: 1 (однієї) великої кованої карети, 2 (двох) металевих скульптур «Амури», 2 (двох) ковані дерева-серця, 4 (чотирьох) кованих лавочок, 6 (шести) LED-прожекторів для підсвічення об’єктів.

Фотографії