Покровський Сквер Мармурових Янголів Відхилений

Доданий
12.04.2017
Номер
19
КОМФОРТНЕ МІСТО

У Житомирі сквери перебувають в станах, які потребують повної реконструкції. Проектом передбачається створення у районі Крошня (навпроти церкви Покрови Божої Матері) Скверу Мармурових Янголів. Це буде найбільш особливий сквер нашого міста.

Автор проєкту
Віталій
Віталій Сівко
Бюджет
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Капітальний ремонт скверу по вулиці Покровській навпроти церкви Покрови Божої Матері

Загальнодоступність

Так.
Сквер буде загальнодоступним

Користувачі

Жителі та гості Житомира

Проблема

Сквер потребує повної реконструкції. Впровадження даного проекту є важливим ще по тій причині, що у районі Крошня відсутні належні об'єкти для культурного відпочинку сімей з дітьми.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Даний проект обговорений командою нашої Громадської організації "ХХІ покоління" та Молодіжного Активу Розвитку Житомирщини до складу якої входять соціально-активна молодь міста і області. Проаналізуваши усі можливо варіанти потенційних виробників скульптур ми зупинилися на тих, які виготовляють якісну продукцію. У додатках надаємо детальний опис і розрахунки потреби в бюджетному забезпеченні.

Опис проекту

Проектом передбачається створення Покровського Скверу Мармурових Янголів, який безумовно стане особливим та улюбленим місцем для житомирян. На його території буде заборона тютюнопалінню і вживаннню слабоалкогольних чи алкогольних напоїв. Мармурові скульптури янголів, благоустрій і озеленення території, лавочки, ліхтарі, сміттєві урни. Шановні житомиряни, давайте разом наповнимо наше місто гарними об'єктами, які будуть привабливими не тільки для всіх нас, а і для кожного, хто приїздить у Житомир, який, доречі, є обласним центром! З повагою, Віталій Сівко та Анна Шерстобоєва.

Фотографії